Par mums
Kopš 2013. gada darbojamies kā Helsinku izstāžu centra- Messukeskus Helsinki oficiālie pārstāvji Latvijā. Pārzinām visas Messukeskus Helsinki organizētās izstādes un informējam par tām Latvijas uzņēmumus. Esam arī Profexpo OU- “Tallinn FoodFair” un “Tallinn FoodFest” organizatoru pārstāvji Latvijā. Sadarbojoties ar Profexpo, piedāvājam ar pārtikas nozari, iepakojumu ražošanu u.c. ar šo nozari saistītiem uzņēmumiem piedalīties izstādēs Tallinā.
No 2016. gada paplašinājām savu darbību un tagad pāstāvam arī Tamperes izstāžu centru- Tampereen Messut. Varam informēt uzņēmumus par B2B izstādēm, kuras organizē šis izstāžu centrs.
Sazinamies arī ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvjiem, lai būtu informēti un varētu sniegt arī papildus informāciju par atbalstu- finansējumu, kuru iespējasm saņemt LIAA, ja uzņēmumi vēlas piedalīties un piedalās starptautiskajās izstādēs.

Design, lighting and branding

Luminance is our lighting brand. In lighting sector we have direct cooperation with European manufacturers, and specialists in use. You can find more on www.luminance.eu

Design. We can offer all-in-one. Interior design and garden architectural design. In cooperation with Italian interior designer and Latvian garden architecht we can provide a pro-level service for residential objects, shops, cafés and public object.

We also consult on small business branding. We have very wide business network around us and a lot of experience in different countries. If you´re entering the market please contact us, we are ready to assist you to find and understand your best values.

See the portfolio

info@floriance.eu