Englishна русском

Interjera dizains

Saka ka interjera dizains ir māksla un zinātne, kas palīdz uzlabot un padarīt telpu vai ēku ēstētiski pievilcīgāku un veselīgāku tās lietotājam.

Interjera dizainers plāno dzīvojamo un komerctelpu vidi un spēj pārvērst ideju realitātē. Nepieciešams plānot vidi telpā tā, lai tā būtu praktiska un vizuāli patīkama. Projekti var būt ar plašām rozbežām, sākot no strukturālām izmaiņām līdz mēbeļu, aizkaru, tapešu un apgaismojuma izvēlei. Vai arī tikai esošā iekārtojuma pārveide.

Mūsu iecere ir atlasīt tikai vislabākos produktus no Itālijā izgatavotā un vietējo ražotā, kā arī atlasīt dizaina zīmolus ar īpašu un atšķirīgu pieskārienu, iezīmēm.

Ēku iekštelpu projektēšana. Krāsu gammu un toņu izvēlē, logu apdares un tekstilizstrādājumu atlase, gaismas ķermeņu, paklāju, māklsas dekoru, mēbeļu izvēle.

Vairāk piemēru no “Claudio & Co” Habitissimo (itāļu)

Vannas istabas vide ir visintīmākā un privātākā vieta mājā. Mēs to interpretējam materiālos, krāsās un tendencēs, jo vannas istabu iekārtojums vienmēr izsaka labāko mūsdienu dzīves personalitāti un stilu.

Veidot dizainu nozīmē katru dienu saskarties ar emociju sarežģītību un zināt kā to pārveidot oriģinālā un inovatīvā produktā. Tas ir “Claudio & Co.Interior Design”

Interjera dizaina posmi
Katrā individuālā gadījumā tie var atšķirties, bet kopumā tas ir kā tabulā redzams.

Kimmo Korpilahti
Management of Design
kimmo@floriance.eu
LV: +371 28695614
Skype: kimmo.korpilahti

 

Matti Suonvieri
Sales Director / Lighting
matti@luminance.eu
LV: +371 29722644
FIN: 0400 139 490