Englishна русском

Interjera un dārza dizains, un apgaismojums- viss vienā

Mēs specializējamies dizainā jūsu pielāgotajām projektā no sākuma līdz beigām. Pēc rūpīgas konsultācijas mūsu speciālisti- dizaineri sāks veidot projektu. Jūs varat saņemt gan interjera, gan eksterjera dizainu vienuviet.

Mūsu interjera dizaineri izveidos jūsu mājas vai biroja interjeru aicinošu un ekskluzīvu vidi.
Dizains, krāsa, apgaismojums, materiāli. Mūsu interjera dizianers ir Itālijas uzņēmums Claudia & Co. no Florences. Mājas, biroji, nelieli veikali, viesnīcu numuri… Materiāli un apgaismojums ir no Itālijas vai rūpīgi izvēlēts no vietējiem piegādātājiem.

Mūsu dārzu dizainu piedāvā “Lidea Landscape Design” ainavu arhitekte Kristīne Rudņeva. Varam jums piedāvāt unikālu ainavu apzaļumošanas projektus. Katrs jauns projekts ir jauns stāsts, harmonijas meklējumi starp klientu vēlmēm un profesionāļa vīziju ainavu arhitektūrā.

 

Trīsdesmit gadu pieredzes mēbeļu pasaulē Claudia & Co. Interior Design no Itālijas. Jauns veids kā izvēlēties mēbeles, interjera dizianu mājām un mazajam biznesam. Mūsu profesionālisms Jūsu ērtībai.

Mūsu sapnis ir izvēlēties tikai labāko no Italijā ražotā papildus vietējiem ražojumiem un dizainu no izmeklētiem zīmoliem ar īpaši gaumīgu pieskārienu. Mēs ticam  kvalitātei un autentiskumam un mēs uzturam un attīstam uzticības pilnas attiecības ar klientiem. Mēs dalāmies ar saviem klentiem ar unikālām prasmēm un pievēršam uzmanību detaļām, kas ir itāļu dizaina svarīga iezīme.

Lasīt vairāk

Ainavu projektēšana – viens no svarīgākajiem posmiem, lai radītu unikālu dizainu Jūsu teritorijā, tieši no tā atkarīgi nākamo darbu panākumi. Ainavu dizaina projekts sniedz iespēju vienoti un kompleksi pieiet teritorijas organizācijai, atklāt skaistu reljefa plastiku, noslēpt nevēlamus objektus, izmantojot visus ainavu dizaina līdzekļus.

Pirms projektēšanas uzsākšanas ainavu dizainers izbrauc uz objektu, lai apskatītu vietu, apkārtni, augsnes un augu stāvokli, kā arī uzzināt, kādas ir Jūsu vēlmes sakarā ar Jūsu nākamo dārzu, kādu Jūs vēlaties to redzēt.

Projektēšanas darbu uzsākšanai mums nepieciešams Jūsu zemes gabala topogrāfiskais plāns. Uz tā pamata un iegūtās informācijas pie zemes gabala apmeklēšanas mēs izstrādājam skiču projekta sākotnējos variantus ar ilustrācijām.

Pēc tam daudz sīkāk tiek izstrādāts variants (ģenerālplāns), kurš Jums iepaticies, ņemot vērā nepieciešamās izmaiņas un papildinājumus. Uz tā pamata tiek veikti visi rasējumi un dendroloģiskie plānojumi (drenāžas sistēmas, celiņu ieklāšana, apgaismojums, laistīšanas sistēmas un tml).

Vēl mēs sniedzam jumta dārzu, ziemas dārzu un telpu apzaļumošanas plānošanas pakalpojumus.

Lasīt vairāk

 

 

Kimmo Korpilahti
Management of Design
k.floriance@gmail.com
LV: +371 28695614
Skype: kimmo.korpilahti