Expomark Oy jau vairāk nekā 25 gadus organizē profesionālus pasākumus un izstādes rūpniecības un veselības aprūpes jomās. Šis izstāžu organiztors ir Finnish Fair Corporation meitasuzņēmums.

Profesionālie nozaru pasākumi

Izstādēs ir pārstāvēts plašs nozaru produktu klāsts, pakalpojumi un risinājumi. Konferencēs un semināros tiek runāts par nozaru aktuālajiem jautājumiem. Jebkurš no pasākumiem sevī ietver arī ar attiecīgajām nozarēm saistītus citus pasākumus, kas padara to programmas daudzveidīgas un saistošas.
expomark.fi

Ja vēlaties saņemt plašāku informāciju par jebkuru no pasākumiem, lai piedalītos vai apmeklētu,  sazinieties ar mums, būsim priecīgi palīdzēt.

Pasākumi 2019. gadā

Apuväline – Assistive Technology (07.-09.11.2019)

Assistive Technology ir šī sektora pasākums Nr.1 Somijā. Tas pulcē profesionāļu, lēmumu- pieņēmējus un patērētājus.
Assistive Techology prezentē jaunāko inforāciju, risinājumus un produktus.
Vairāk par izstādē pārstāvētajiem pakalpojumiem un produktiem, kā arī dalības nosacījumiem un cenām varat jautāt mums.
Informācija par izstādē ārstāvētajiem produktiem un paklapojumiem apskatāma arī šeit: www.apuvaline.info/–Themes_and_visitors–

Pasākumi 2020. gadā

Physiotherapy & Rehabilitation (30.09.- 01.10.2020)

Physiotherapy & Rehabilitation pasākums tika organizēts pirmo reizi 2018. gadā un norisinājās paralēli ar Good Age pasākumu. Pasākums bija veiksmīgs un pulcēja 190 dalībniekus, un to apmeklēja 4500 apmeklētāju.

Šis pasākums ir lieliska vieta, kur prezentēt jaunākos produktus, tos izmēģināt un uzzināt par jaunumiem attiecīgajās jomās kopumā.