Par mums

Mūsu uzņēmums darbojas kopš 2013. gada. Šajā gadā arī uzsākām sadarbību ar Helsinku izstāžu centru- Messukeskus Helsinki. Esam Helsinku izstāžu centra oficiālie pārstāvji Latvijā. Darbojamies, lai informētu un palīdzētu dažādu nozaru uzņēmumiem, kuri apdomā iespēju un/ vai vēlas piedalīties izstādēs Helsinkos.

Tāpat no 2013. gada darbojamies kā Tallinas pārtikas nozaru izstāžu (Tallinn FoodFest un Tallinn FoodFair) organizatoru- Profexpo OU oficiālie pārstāvji Latvijā. Informējam uzņēmumus un aicinām piedalīties izstādēs, kas ļauj prezentēt savu uzņēmumu un tā produktus, un pakalpojumus. Kopš 2018. gada esam organizējuši Latvijas uzņēmumu kopstendu Tallinas pārtikas nozares izstādēs. Organizējam arī apmeklētāju braucienus no Rīgas uz Tallinas pārtikas izstādēm.

Darbojamies kā tirdzniecības menedžeri jomās, kuras katrs pārzinām. Sadarbojamies ar zināmiem zīmoliem un piedāvājam kvalitatīvus produktus, ko ražo uzņēmumi ar ilgu pieredzi un kuri izprot cik svarīgi ražot kvalitatīvus produktus.

Sadarbojamies ar uzticamiem uzņēmumiem, kuri piedāvā augstas kvalitātes ielu apgaismojumu, gājēju pāreju apgaismojumu sitsēmas, kas jau daudzās citās valstīs ir uzstādītas, izmatotas un apliecinājušas savu kvalitāti.

Vispārīga informācija

AND FLORIANCE DESIGN...

Interior Design  And Landscape Design
We can offer all-in-one. Interior design and garden architectural design. In cooperation with Italian interior designers and Latvian garden architecht we can provide a pro-level service.
Find out more

Outdoor Lighting
Luminance is our lighting brand. We have direct cooperation with Italian and Finnish manufacturers, and specialists in use.
The Pedestrian crossing safety is one of our main speciality area. 
Also the urban outdoor- and industrial lighting solutions.
You can read more on www.luminance.eu

Graphic Communication and Product Design
In cooperation with Florentine masters we can offer the special set of graphic communication, web design, social media marketing as well as very customed high quality product design.
Find out more

Something else
We are also involved in footwear business. Ask more by e-mail

Let´s start cooperation

See the portfolio

info@floriance.eu
kimmo@floriance.eu
kristine@floriance.eu