Helsinki Expo and Convention Center

SIA Floriance is the official representative of Helsinki exhibition center. We will assist You to make a good experience as an exhibitor. Every year over million visitors visit Helsinki exhibition center. Full packages with all facilities. Ask for exhibition calendar, packages, accommodation and all kind of help You need. You can ask in English, Finnish, Latvian or Russian.

SIA Floriance ir oficiālais Helsinku izstāžu centra pārstāvis Latvijā. Katru gadu izstāžu centra rīkotās izstādes un pasākumus apmeklē vairāk nekā viens miljons apmeklētāju. Mēs nsniedzam informāciju par izstādēm un palīdzam izvēlēties piemērotāko, un sniedzam visu nepieciešamo informāciju saistībā ar dalību izstādēs.
Vairāk par izstādēm ŠEIT

Placeholder
Placeholder

Tallinn FoodFest un Tallinn FoodFair- Profexpo

SIA Floriance sadarbojas un pārstāv uzņēmumu Profexpo OU, kurš organizē pārtikas nozares izstādes: Tallinn FoodFair un Tallinn FoodFest. Sniedzam aktuālo informāciju par izstādēm un organizējam apmeklētājiem braucienus kā arī Latvijas uzņēmumu kopstendu izstādēs.
Vairāk par Tallinn FoodFair 2019

Tampere Trade Fairs- Tampereen Messut

Pārstāvam Tamperes izstāžu centru- Tampereen Messut. Varam sniegt informāciju par visām izstāžu centra organizētajām B2B izstādēm.
Vairāk par izstādēm ŠEIT

Placeholder
Placeholder

EXPOMARK OY

Expomark Oy jau vairāk nekā 25 gadus organizē profesionālus pasākumus un izstādes rūpniecības un veselības aprūpes jomās. Šis izstāžu organiztors ir Finnish Fair Corporation meitasuzņēmums. Informācija par pasākumiem ŠEIT

 • COMPANY
  Floriance SIA
  Reg. & VAT LV40103443641

  Official address:
  Jaunība 78, Stīpnieki,
  Olaines pagasts, Olaines novads
  LV-2113 Latvia

 • CONTACTS

  Exhibitions, par izstādēm:
  Kristīne Korpilahti
  kristine.floriance@gmail.com
  kristine@floriance.eu