Šogad izstāžu Tallinn FoodFair un Tallinn FoodFest organizators Profexpo OU http://profexpo.ee/ organizē pārtikas nozares izstādi jau 27. reizi. Šo gadu laikā viņu organizētās izstādes ir augušas un paplašinājušās, piesaistot aizvien vairāk jaunu dalībnieku un arī apmeklētāju.
Organizatori ir uzsākuši dalībnieku reģistrāciju. Reģistrējoties dalībai līdz 31. maijam ir iespēja saņemt atlaides!
Izstādei Tallinn FoodFair ir iespēja reģistrēties un piedalīties gan no individuāliem stendiem, gan no Latvijas uzņēmumu kopstenda. Katrs var izvēlēties pieņemamāko variantu.

Šī gada izstādē Tallinn FoodFair tiks organizēts arī Latvijas uzņēmumu kopstends. Latvijas uzņēmumi, kuri vēlas parādīt savus produktus publikai Igaunijas izstādē ir laipni aicināti pieteikties rakstot mums, kā kopstenda organizatoriem: kristine.floriance@gmail.com.

Vienlaikus ar izstādi norisinās daudz un dažādi semināri, konferences, konkursi un degustācijas.

2018. gadā izstādē Tallinn FoodFest jau organizējām Latvijas uzņēmumu kopstendu, kurā piedalījās 14 uzņēmumi latvijas-uznemeju-daliba-izstade-igaunija-Tallinn FoodFest

Informācija par plānoto Latvijas uzņēmumu kopstendu Tallinn FoodFair 2019

Gluži kā Tallinn FoodFest 2018 arī šī gada izstādē Tallinn FoodFair 2019 tiks organizēts Latvijas uzņēmumu kopstends.
Kopstends būs 48 m2 platībā ar 4 m2 koplietošanas noliktavas telpu centrā. Stendā būs paredzētas 12 dalībnieku galda vietas.

Vēršu uzmanību uz to, ka stendu organizē mūsu uzņēmumus- Tallinas pārtikas izstāžu oficiālais pārstāvis Latvijā un ar LIAA sadarbojamies, lai izplatītu informāciju par kopstendu un aicinātu dalībniekus. (tieši tāpat kā 2018. gada izstādē)

LIAA nesniedz finansiālu atbalstu, visas izmaksas sedz paši dalībnieki. Mūsu uzņēmums, kā organizatoru oficiālais pārstāvis Latvijā, papildus nepiemēro uzcenojumus. Tā kā mēs gatavojam kopstenda dalībniekiem rēķinus tad rēķinos tiek iekļauts PVN, bet cenas par stendu, aprīkojumu un/vai papildus aprīkojumu ir rēķinātas tādas pašas kā izstādes organizatoriem norādītas.
Precīzi norādam aprakstos visu, kas iekļauts cenā- stends ar pamataprīkojumu un arī to, ko dalībnieki var īrēt papildus- par papildus maksu un kādas var būt kopējās izmaksas. Aprīkojums stednā var atšķirties no LIAA organizētajiem stendiem tāpēc jebkuru jautājumu gadījumā un ja vēlaties precizēt kādu informāciju, lūdzu sazināties ar mums: kristine.floriance@gmail.com

Kosptenda cenā iekļauts:
 • vietas īre;
 • paklājs;
 • apgaismojums;
 • noliktavas telpas konstrukcija;
 • noliktavā- plaukti;
 • noliktavā- lielais atkritumu grozs;
 • noliktavā- drēbju pakaramie un spogulis;
 • katram dalībniekam info galds ar aizveramu aizmugures daļu;
 • katram dalībniekam viens augstais krēsls pie galda;
 • katram dalībniekam mazais atkritumu grozs;
 • uz katra galda uzņēmuma logo vai nosaukums;
 • kopējais noliktavas sienu noformējums;
 • koplietošanai papildus galdi un krēsli pie kuriem veikt pārrunas ar klientiem;
 • koplietošanai parastie elektrības kontakti telefonu uzlādei, datoriem;
 • kopēja izlietne ar ūdens pieslēgumu.

Ar 12 dalībniekiem, katra dalībnieka stenda izmaksas būtu 691.- +PVN.

Papildus aprīkojums un papildus izmaksas:

Katram no dalībniekiem papildus stenda izmaksām būs “co-exhibitor” (mūsu uzņēmums ir kā galvenais dalībnieks, jo rezervējam stendu un visu aprīkojumu utt.) reģistrācijas maksa 180,- +PVN

Papildus dalībnieki, kuriem tas būs nepieciešamas, var pasūtīt/ īrēt:

 • aukstuma vitrīnas, ledusskapjus un/ vai saldētavas (organizatori atsūta informāciju par cenām un variantiem);
 • papildus elektrības pieslēgums aukstuma vitrīnām, ledusskapjiem un saldētavām;
 • papildus elektrības pieslēgumi plītīm, cepeškrasnīm;
 • stikla vitrīnas ar plauktiem produktu izvietošanai;
 • papildus krēsli.

Ja nepieciešams vēl kāds papildus aprīkojums var droši jautāt par tiem.

SVARĪGI!

Dalībniekiem ir iespēja reģistrēties/ īrēt 2 galda vietas balkus. Īpaši tas attiecas uz uzņēmumiem, kuriem būs nepieciešamas aukstuma vitrīnas, saldētavas, jo tās aizņem papildus vietu, kas atbilst galda vietas izmēram.

Spriežot pēc pagājušā gada prakses bija uzņēmumi, kuri vēlējās izlikt stendā savus roll-up banerus. Tomēr ne vienmēr to varēja, jo baneri traucēja blakus esošajiem dalībniekiem.

Tāpēc šogad varu ieteikt, ja tiešām ļoti vēlas izlikt savu roll-up baneri blakus savai galda vietai- reģistrēties/ īrēt 2 galda vietas, tāpat kā dalībnieki, kuriem nepieciešamas aukstuma vitrīnas.

Jebkuru jautājumu, neskaidrību gadījumā droši sazinieties ar mums!

Kāpēc Jums vajadzētu piedalīties izstādē Tallinn FoodFest 2018?
Lasiet klientu viedokļus…

As a company operating in both Retail and HoReCa segments we found the fair to be a good means of showing our products. Our main goal was to present our novelties and assortment to the existing and potential clients. There were many different people both from the HoReCa and Retail sectors interested in our products (consumers, retail chain and shop managers, cooks, restaurant owner). The fair definitely met our expectations.
Andrejs Steļmačonoks, FARM FRITES Area Manager Baltic States

We aimed to find a distributor of frozen bakery products in Estonia as well as promote our products. Not only did we find a distributor at the fair but we also established contacts with several potential customers from Scandinavia and Finland. We got real customers from the fair!
Gunta Zepa, Cannelle Bakery Export Manager

Our goal was to enter the Estonian market, introduce our products, and attract new customers. We were able to fulfil all three goals! We got noticed by several distributors and companies. At the end of the fair we were able to sign a cooperation agreement with a distributor that has a strong position in our product range (biscuits) in the Estonian market.
Toms Malmeisters, Maris & CO Export Manager

Vairāk viedokļu šeit: dalībnieku viedokļi

Brauciens uz Tallinn FoodFair 2019

Šogad arī ir organizēts brauciens ar autobusu uz Tallinn FoodFair 2019 izstādi. Laipni aicināti visi interesenti, kuri vēlas apskatīt izstādi un iespējams izlemt par dalību tajā nākošgad.
Braucienam iespējams reģistrēties šeit: http://www.profexpo.ee/foodfair/kulastajale/riga-tallinn-riga/
Reģistrācijas linkā ir īss apraksts par braucienu 24. oktobrī.

Brauciena cena + ieejas biļete 25,- eur vienai personai.
Jautājumu gadījumā var droši sazināties ar mums.