Neskatoties uz situāciju ar  COVID-19 izstāžu Tallinn FoodFest un FoodFair organizatori plāno kārtējo pārtiks noazres izstādi Tallinn FoodFest. Izstāde plānota no 29.-31. oktobrim.
Organizatori ir uzsākuši dalībnieku reģistrāciju. Reģistrējoties dalībai līdz 15. jūnijam ir iespēja saņemt atlaides!
Šogad organizatori plāno, ka pirmos rēķinus sāks izsūtīt augustā. Jo kā iepriekš viens no dalības nosacījumiem ir par reģistrācijas maksu- tā netiek atgriezt. Ar dalības nosacījumiem varat iepazīties ŠEIT.
Tiks sekots līdzi situācijai ar COVID-19, lai ievērotu visus ierobežojumus un nosacījumus, un jebkuru izmaiņu gadījumā tiks reaģēts atbilstoši prasībām.

Izstāžu organiztora Tiit Sarv sniegtā preses relīze: TFF 2020 PRESES REZLĪZE

Latvijas uzņēmumu kopstends  TFF2020

Gluži kā Tallinn FoodFair 2019 arī Tallinn FoodFest 2020 plānojam Latvijas uzņēmumu kopstends.
Kopstenda plānotā platība 48 m2 ar 4 m2 koplietošanas noliktavas telpu centrā. Uzņēmumiem, kuri piedalījušies iepriekš jau ir zināms stenda plānojums. Stenda plānojums var mainīties akarībā no situācijas ar dalībniekiem un nosacījumiem, ko nosaka COVID-19 situācija.

Apzinoties, ka daudziem uzņēmumus ir ietekmējusi pandēmija un, iespējams, interese piedalīties būs mazāka. Tāpēc, kā iepriekš, sākotnēji pieņemsim reģistrācijas un galīgais lēmums par Latvijas uzņēmumu kopstenda organizēšanu tiks pieņemts augustā. Katram dalībniekam, kurš būs reģistrējies dalībai kopstendā tiks atsevišķi paziņots par situāciju.
Dalībniekiem būs laiks un iespēja vēl reģistrēties dalībai individuāli- ja kopstends tomēr nenokomplektēsies.

Atgādinu, ka stendu organizē mūsu uzņēmumus- Tallinas pārtikas izstāžu organizatoru oficiālais pārstāvis Latvijā un ar LIAA sadarbojamies, lai izplatītu informāciju par kopstendu un aicinātu dalībniekus. (tieši tāpat kā 2018. un 2019. gada izstādēs)

LIAA nesniedz finansiālu atbalstu, visas izmaksas sedz paši dalībnieki. Mūsu uzņēmums, kā organizatoru oficiālais pārstāvis Latvijā, papildus nepiemēro uzcenojumus. Tā kā mēs gatavojam kopstenda dalībniekiem rēķinus tad rēķinos tiek iekļauts PVN, bet cenas par stendu, aprīkojumu un/vai papildus aprīkojumu ir rēķinātas tādas pašas kā izstādes organizatoriem norādītas.
Precīzi norādam aprakstos visu, kas iekļauts cenā- stends ar pamataprīkojumu un arī to, ko dalībnieki var īrēt papildus- par papildus maksu un kādas var būt kopējās izmaksas. Aprīkojums stednā var atšķirties no LIAA organizētajiem stendiem tāpēc jebkuru jautājumu gadījumā un ja vēlaties precizēt kādu informāciju, lūdzu sazināties ar mums: kristine.floriance@gmail.com
kristine@floriance.eu

Kosptenda cenā iekļauts:

  Vēl tiek gatavots apraksts ar iekļauto aprīkojumu un izmaksām!

  Informācija par plānoto Latvijas uzņēmumu kopstendu Tallinn FoodFest 2020

  Uzņēmumi, kuri apsver iespēju piedalīties izstādē no Latvijas kopstenda ir aicināti pieteikties rakstot uz e-pastu.
  kristine.floriance@gmail.com
  kristine@floriance.eu
  Lai nerastos pārpratumi kopstenda dalībiekiem reģistrācijas formas izsūtīsim mēs- kā kopstenda organiztori.

  Reģistrācijas forma un dalības nosacījumi ir tādi paši kā tos ir sagatvojuši TFF 2020 izstādes organiztori.

  Kopstenda dalībniekiem (pēc izstādes) tiks izsniegti arī apliecinājumi par dalību izstādē, ko var iesniegt LIAA (kopā ar citiem nepieciešamajiem dokumentiem) piesakoties finansējumam.

  Papildus aprīkojums un papildus izmaksas:

  Katram no dalībniekiem papildus stenda izmaksām būs “co-exhibitor” (mūsu uzņēmums ir kā galvenais dalībnieks, jo rezervējam stendu un visu aprīkojumu utt.) reģistrācijas maksa 180,- +PVN

  Papildus dalībnieki, kuriem tas būs nepieciešamas, var pasūtīt/ īrēt:

  • aukstuma vitrīnas, ledusskapjus un/ vai saldētavas (organizatori atsūta informāciju par cenām un variantiem);
  • papildus elektrības pieslēgums aukstuma vitrīnām, ledusskapjiem un saldētavām;
  • papildus elektrības pieslēgumi plītīm, cepeškrasnīm;
  • stikla vitrīnas ar plauktiem produktu izvietošanai;
  • papildus krēsli.

  Ja nepieciešams vēl kāds papildus aprīkojums var droši jautāt par tiem.

  SVARĪGI!

  Dalībniekiem ir iespēja reģistrēties/ īrēt 2 galda vietas balkus. Īpaši tas attiecas uz uzņēmumiem, kuriem būs nepieciešamas aukstuma vitrīnas, saldētavas, jo tās aizņem papildus vietu, kas atbilst galda vietas izmēram.

  Spriežot pēc pagājušā gada prakses bija uzņēmumi, kuri vēlējās izlikt stendā savus roll-up banerus. Tomēr ne vienmēr to varēja, jo baneri traucēja blakus esošajiem dalībniekiem.

  Tāpēc iesaku, ja tiešām ļoti vēlas izlikt savu roll-up baneri blakus savai galda vietai- reģistrēties/ īrēt 2 galda vietas, tāpat kā dalībnieki, kuriem nepieciešamas aukstuma vitrīnas. Var iepriekš sazināties un informēt mani par vēlēšanos izvietot baneri. Plānojot varu paredzēt plašāku plānojumu, ieteikt vietu banerim pie galda vietas.

  Jebkuru jautājumu, neskaidrību gadījumā droši sazinieties ar mums!

  Kāpēc Jums vajadzētu piedalīties izstādē?
  Lasiet klientu viedokļus…

  As a company operating in both Retail and HoReCa segments we found the fair to be a good means of showing our products. Our main goal was to present our novelties and assortment to the existing and potential clients. There were many different people both from the HoReCa and Retail sectors interested in our products (consumers, retail chain and shop managers, cooks, restaurant owner). The fair definitely met our expectations.
  Andrejs Steļmačonoks, FARM FRITES Area Manager Baltic States

  We aimed to find a distributor of frozen bakery products in Estonia as well as promote our products. Not only did we find a distributor at the fair but we also established contacts with several potential customers from Scandinavia and Finland. We got real customers from the fair!
  Gunta Zepa, Cannelle Bakery Export Manager

  Our goal was to enter the Estonian market, introduce our products, and attract new customers. We were able to fulfil all three goals! We got noticed by several distributors and companies. At the end of the fair we were able to sign a cooperation agreement with a distributor that has a strong position in our product range (biscuits) in the Estonian market.
  Toms Malmeisters, Maris & CO Export Manager

  Vairāk viedokļu šeit: dalībnieku viedokļi

  Brauciens uz Tallinn FoodFest 2020

  Plānojam organizēt braucienu ar autobusu uz Tallinn FoodFest 2020 izstādi.
  Vēlāk tiks sniegta sīkāka informācija par braucienu, datumu un cenu.

  Jautājumu gadījumā var droši sazināties ar mums.