Messukeskus Helsinki- izstāžu centrs

Pēc divu gadu pārtraukuma pandēmijas dēļ izstāžu centrs beidzot atsāk pilnvērtīgu darbību. Informācija par plānotajām izstādēm, norises datumiem un īss apraksts apskatāms zemāk.
Jaunākā informācija par statistikas datiem apskatāma šeit.

Oficiālais izstāžu centra pārstāvis Latvijā
Our representatives
SIA "Floriance"
Kristīne Korpilahti
kristine.floriance@gmail.com
kristine@floriance.eu
+371 26336193

Messukeskus Helsinki- izstāžu un konferenču centrs Messuaukio 1, 00520 Helsinki
+358 40 450 3250
http://messukeskus.com/

Helsinku izstāžu centrs informē, ka pirmais ir saņēmis Covid-19 drošības sertifikātu Ziemeļvalstīs kā uzņēmums, kurš ievēro un īsteno visus drošības pasākumus, lai ierobežotu Covid-19 izplatību. Vairāk informācijas par šo varat apskatīt šeit:  COVID-19 certificate to Messukeskus Helsinki
Dalībnieki un apmeklētāji tiek lūgti ievērot drošības pasākumus, ar kuriem var iepazīties šeit: Safety instructions for Messukeskus Helsinki

07.- 11.09.2022: Habitare- interjers, dizains, mēbeles https://habitare.messukeskus.com/

Habitare ir lielākā interjera dizaina un mēbeļu izstāde, kas katru gadu pulcē gan jomas profesionāļus, gan dizaina entuziastus un citus interesentus.
Dalībniekiem ir iespēja satikt esošos un potenciālos sadarbības partnerus, prezentēt savus produktus un pakalpojumus, piesaistīt jaunus klientus.
Vairāk par izstādi, tematiskajiem sektoriem, brīvajām vietām u.c. ar izstādī saistīto informāciju varat uzzināt jautājot mums.

09.- 11.09.2022: Photo, Video & Sound https://kuvajakamera.messukeskus.com
 

Photo, video & sound ir lielākā šo jomu izstāde Ziemeļu reģionā. Izstāde piesaista gan profesionāļus, gan patērētājus, kas ļauj dalībniekiem tikties ar plašu apmeklētāju loku. Šogad izstāde norisināsies vienlaikus ar interjera dizaina un mēbeļu izstādi Habitare.

15.- 16.09.2022: The Finnish Nursing Congress and Exhibition https://sairaanhoitajapaivat.messukeskus.com/

Dalībniekiem ir lieliska iespēja parādīt sava uzņēmuma produktus un pakalpojumus gada nozīmīgākajā medmāsu apmācībai un citu medicīnas nozarē strādājošo veltītajā pasākumā. Lielākie ieguvumi dalībniekiem ir iespēja iegūt lielāku atpazīstamību uzņēmumam, nodibināt jaunus kontaktus un prezentēt savus produktus un pakalpojumus.

04.- 06.10.2022: FinnBuild- būvniecības izstāde https://finnbuild.messukeskus.com/

FinnBuild ir nozīmīga būvniecības nozares izstāde, kurā dalībniekiem ir sniegta iespēja demonstrēt jaunākās tehnoloģijas, produktus un pakalpojumus, darba metodes un risinājumus utt. jomu profesionāļiem.

19.- 22.01.2023: Matka Nordic Travel Fair https://matka.messukeskus.com/
 

2022. gada RealEstate izstāde tika pārcelta uz 2023. gadu, jo tika pieņemti jauni COVID ierobežojošie pasākumi saistībā ar Omicron izplatību.
Matka Nordic Travel Fair
ir lielākais tūrisma nozares pasākums Ziemeļeiropā.
Dalībniekiem izstādē tiek piedāvāti individuāli stendi un būs organizēti dažādi sektori ar stendiem, atkarībā no piedāvātajiem produktiem vai pakalpojumiem.

10.- 19.02.2023: Helsinki International Boat Show 23- Vene 23 Båt: https://vene.messukeskus.com/
 

2022. gada RealEstate izstāde tika pārcelta uz 2023. gadu, jo tika pieņemti jauni COVID ierobežojošie pasākumi saistībā ar Omicron izplatību.
Helsinki International Boat Show
ir
lielākā laivošanas un ar šo jomu saistītais pasākums Ziemeļeiropā. Izstāde dalībniekiem sniedz iespēju tikties ar laivošanas, ūdenssporta un makšķerēšanas cienītājiem un interesentiem.
Lai saņemtu plašāku informāciju saistībā ar izstādi varat droši sazināties ar mums: kristine.floriance@gmail.com

11.- 12.10. 2023: RealEstate, FinnSec un AudioVisual Expo https://kiinteisto.messukeskus.com/

 

2022. gada RealEstate izstāde tika pārcelta uz 2023. gadu, jo tika pieņemti jauni COVID ierobežojošie pasākumi saistībā ar Omicron izplatību.
RealEstate
izstāde organizēta sadarbībā ar Finnish Real Estate Management Federation, Finnish Real Estate Federation un ievērojamākajiem nozares pārstāvjiem. 2019. gada izstādi apmeklēja vairāk nekā 11000 apmeklētāju.
2022. gada izstāde notiks vienlaikus ar izstādēm FinnSec un AudioVisual Expo.
RealEstate ir lielākais nekustamo īpašumu uzturēšanas, apsaimniekošanas un ēku renovācijas nozares pasākums Somijā.