Messukeskus Helsinki- izstāžu centrs

Oficiālais izstāžu centra pārstāvis Latvijā
Our representatives
SIA "Floriance"
Kristīne Korpilahti
kristine.floriance@gmail.com
kristine@floriance.eu
+371 26336193

Messukeskus Helsinki- izstāžu un konferenču centrs Messuaukio 1, 00520 Helsinki
+358 40 450 3250
http://messukeskus.com/

11.- 15.09.2024: Habitare- interjera, dizaina un mēbeļu izstāde: https://habitare.messukeskus.com/

Habitare ir lielākā dizaina, interjera un dekoru izstāde Somijā. Izstādē dalībniekiem tiek sniegta iespēja demonstrēt gan jauno, gan veco, izcelt dažādos stilus un sniegt ieskatu nākotnē. Habitare galvenā tēma 2024. gadam ir "Slāņi". Vairāk par Habitare tematiku un dažādajiem sektoriem varat jautāt mums un apskatīt informāciju arī šeit: https://habitare.messukeskus.com/whatson

17.- 19.10.2024: Lauksaimniecības tehnikas izstāde- Agricultural machinery trade fair: https://maatalouskone.messukeskus.com/
 

Agricultural machinery trade fair ir lielākā šīs nozares izstāde Somijā. Dalībniekiem ir iespēja prezentēt tehniku, aprīkojumu, ražošanas izejvielas un citus lauksaimniecības, mežsaimniecības un āra teritoriju uzturēšana aprīkojumu.
Izstāde piesaista apmeklētājus no visas Somijas, kuri aktīvi attīsta un investē savos lauksimniecības un mežsaimniecības uzņēmumos.

08.- 10.10.2024: FinnBuild- būvniecības izstāde: https://finnbuild.messukeskus.com/
 

FinnBuild pirmais pasākums notika 1974. gadā un šogad šī izstāde norisināsies jau piecdesmito gadu. FinnBuild ir nozīmīgākais būvniecības nozares pasākums Somijā. Šī izstāde pulcē dalībniekus no dažādām valstīm, gan lielus gan mazus, strādājošus būvniecības jomā, sniedzot pakapojumus un iepazīstinot ar nozares inovācijām.
Iepriekšējā izstāde pulcēja vairāk nekā 17000 apmeklētāju, kas dalībniekiem sniedz iespēju prezentēt savu uzņēmumu, tā piedāvātos pakalpojumus un produktus plašam interesentu lokam.
Vairāk par vēl pieejamām stendu vietām, dalības iespējām varat jautāt mums un informāciju par izmaksām var apskatīt arī šeit: https://material.messukeskus.com/finnbuild-sales-material

24.- 27.10.2024: Helsinki Book Fair: https://kirjamessut.messukeskus.com/

Helsinki Book Fair- grāmatu izstāde ir rudens lielākais kultūras pasākums. Izstāde sniedz iespēju iepazīties ar jaunākajām grāmatām, rakstniekiem literatūras cienītājiem un klausīties diskusijas. Daļa no izstādes programmas būs pieejama arī tiešsaistē.
Šī izstāde ir nozīmīgs kultūras pasākums, kas pulcē rakstniekus, māksliniekus, politiķus un ekspertus, kuri pārrunā un diskutē par aktuālām šī brīža tēmām, grāmatām utt.

Paralēli grāmatu izstādei norisinās arī izstāde On the Plate Fair (26.-27.10.) un Wine & Food event (24.-27.10.).
Organziatori gaida dalībniekus arī no Latvijas. Tiek aicināti izdevēji, grāmatnīcas, antīko grāmatu tirgotāji, ar izdevējiem un grāmatnīcām saistītās asociācijas u.c. https://material.messukeskus.com/helsinkibookfair-mediacard/