Neskatoties uz situāciju ar  COVID-19 izstāžu Tallinn FoodFest un FoodFair organizatori plāno kārtējo pārtikas nozares izstādi Tallinn FoodFest. Izstāde plānota no 29.-31. oktobrim.
Organizatori ir uzsākuši dalībnieku reģistrāciju. Reģistrējoties dalībai līdz 15. jūnijam ir iespēja saņemt atlaides!
Šogad organizatori plāno, ka pirmos rēķinus sāks izsūtīt augustā. Jo kā iepriekš viens no dalības nosacījumiem ir par reģistrācijas maksu- tā netiek atgriezta. Ar dalības nosacījumiem varat iepazīties ŠEIT.
Tiks sekots līdzi situācijai ar COVID-19, lai ievērotu visus ierobežojumus un nosacījumus, un jebkuru izmaiņu gadījumā tiks reaģēts atbilstoši prasībām.

Izstāžu organizatora Tiit Sarv sniegtā preses relīze: TFF 2020 PRESES REZLĪZE

Latvijas uzņēmumu kopstends  TFF2020

Gluži kā Tallinn FoodFair 2019 arī Tallinn FoodFest 2020 plānojam Latvijas uzņēmumu kopstendu.
Kopstenda plānotā platība 48 m2 ar 4 m2 koplietošanas noliktavas telpu centrā. Uzņēmumiem, kuri piedalījušies iepriekš jau ir zināms stenda plānojums. Stenda plānojums var mainīties atkarībā no situācijas ar dalībniekiem un nosacījumiem, ko nosaka COVID-19 situācija.

Apzinoties, ka daudzus uzņēmumus ir ietekmējusi pandēmija un, iespējams, interese piedalīties būs mazāka. Tāpēc, kā iepriekš, sākumā pieņemsim reģistrācijas un galīgais lēmums par Latvijas uzņēmumu kopstenda organizēšanu tiks pieņemts augustā. Katram dalībniekam, kurš būs reģistrējies dalībai kopstendā tiks atsevišķi paziņots par situāciju.
Dalībniekiem būs laiks un iespēja vēl pārreģistrēties dalībai individuāli- ja kopstends tomēr nenokomplektēsies.

Atgādinu, ka stendu organizē mūsu uzņēmums- Tallinas pārtikas izstāžu organizatoru oficiālais pārstāvis Latvijā, un ar LIAA sadarbojamies, lai izplatītu informāciju par kopstendu un aicinātu dalībniekus. (tieši tāpat kā 2018. un 2019. gada izstādēs)

LIAA nesniedz finansiālu atbalstu, visas izmaksas sedz paši kopstenda dalībnieki. Mūsu uzņēmums, kā organizatoru oficiālais pārstāvis Latvijā, papildus nepiemēro uzcenojumus. Tā kā mēs gatavojam kopstenda dalībniekiem rēķinus tad rēķinos tiek iekļauts PVN, bet cenas par stendu, aprīkojumu un/vai papildus aprīkojumu ir rēķinātas tādas pašas kā izstādes organizatoriem norādītas.
Precīzi norādam aprakstos visu, kas iekļauts cenā- stends ar pamataprīkojumu un arī to, ko dalībnieki var īrēt papildus- par papildus maksu un kādas var būt kopējās izmaksas. Aprīkojums stendā var atšķirties no LIAA organizētajiem stendiem tāpēc jebkuru jautājumu gadījumā un ja vēlaties precizēt kādu informāciju, lūdzu sazināties ar mums: kristine.floriance@gmail.com
kristine@floriance.eu

Kosptenda cenā iekļauts:
 • vietas īre,
 • stenda kopējais apgaismojums,
 • paklājs
 • sienu konstrukcijas noliktavas telpai,
 • durvis noliktavas telpai,
 • plaukti noliktavas telpā,
 • pakaramie un spogulis noliktavas telpā,
 • izlietne/ ūdens padeve noliktavas telpā,
 • katram dalībniekam galds,
 • logo vai uzņēmuma nosaukums uz galda,
 • katram dalībniekam viens krēsls,
 • atkritumu grozs katram (noliktavas telpā lielāks, kopējs atkritumu grozs)
 • stendā kopēji 2 galdi ar krēsliem (koplietošanai- dalībnieki var izmantot tiekoties ar klientiem)
 • stenda noformējums- uzlīmes uz noliktavas sienām

Galda vietas cena ar augstāk minēto aprīkojumu ir 760,- +PVN.
Papildus reģistrācijas maksa un ja nepieciešams kāds papildus aprīkojums.

Informācija par plānoto Latvijas uzņēmumu kopstendu Tallinn FoodFest 2020

Uzņēmumi, kuri apsver iespēju piedalīties izstādē no Latvijas kopstenda ir aicināti pieteikties rakstot uz e-pastu:
kristine.floriance@gmail.com
kristine@floriance.eu
Lai nerastos pārpratumi kopstenda dalībiekiem reģistrācijas formas izsūtīsim mēs- kā kopstenda organizatori.

Reģistrācijas forma un dalības nosacījumi ir tādi paši kā tos ir sagatavojuši TFF 2020 izstādes organizatori.

Kopstenda dalībniekiem (pēc izstādes) tiks izsniegti arī apliecinājumi par dalību izstādē, ko var iesniegt LIAA (kopā ar citiem nepieciešamajiem dokumentiem) piesakoties finansējumam.

Papildus aprīkojums un papildus izmaksas:

Katram no dalībniekiem papildus stenda izmaksām būs “co-exhibitor (mūsu uzņēmums ir kā galvenais dalībnieks, jo rezervējam stendu un visu aprīkojumu utt.) reģistrācijas maksa 180,- +PVN.

Papildus dalībnieki, kuriem tas būs nepieciešams, var pasūtīt/ īrēt:

 • aukstuma vitrīnas, ledusskapjus un/ vai saldētavas (organizatori atsūta informāciju par cenām un variantiem);
 • elektrības pieslēgums aukstuma vitrīnām, ledusskapjiem un saldētavām;
 • elektrības pieslēgumi plītīm, cepeškrasnīm;
 • stikla vitrīnas ar plauktiem produktu izvietošanai;
 • papildus krēsli;
 • brošūru stendi u.c. aprīkojums.

Ja nepieciešams vēl kāds papildus aprīkojums var droši jautāt par tiem, nosūtīšu katalogā pieejamo aprīkojumu un cenas.

Papildus aprīkojumu pasūtot izstādē uz vietas cena būs augstāka. To paredz dalības nosacījumi. Tāpēc iesaku visiem apdomāt, kāds papildus aprīkojums būs nepieciešams.

SVARĪGI!

Dalībniekiem ir iespēja reģistrēties/ īrēt 2 galda vietas balkus. Īpaši tas attiecas uz uzņēmumiem, kuriem būs nepieciešamas aukstuma vitrīnas, saldētavas, jo tās aizņem papildus vietu, kas atbilst galda vietas izmēram.

Spriežot pēc pagājušo gadu pieredzes bija uzņēmumi, kuri vēlējās izlikt stendā savus roll-up banerus. Tomēr ne vienmēr to varēja, jo baneri traucēja blakus esošajiem dalībniekiem.

Tāpēc iesaku, ja tiešām ļoti vēlas izlikt savu roll-up baneri blakus savai galda vietai, reģistrēties/ īrēt 2 galda vietas, tāpat kā dalībnieki, kuriem nepieciešamas aukstuma vitrīnas. Var iepriekš sazināties un informēt mani par vēlēšanos izvietot baneri. Plānojot stendu varu paredzēt plašāku plānojumu, ieteikt vietu banerim pie galda vietas, izskatīt kādas iespējas pastāv.

Jebkuru jautājumu, neskaidrību gadījumā droši sazinieties ar mani!

Kāpēc Jums vajadzētu piedalīties izstādē?
Lasiet klientu viedokļus…

As a company operating in both Retail and HoReCa segments we found the fair to be a good means of showing our products. Our main goal was to present our novelties and assortment to the existing and potential clients. There were many different people both from the HoReCa and Retail sectors interested in our products (consumers, retail chain and shop managers, cooks, restaurant owner). The fair definitely met our expectations.
Andrejs Steļmačonoks, FARM FRITES Area Manager Baltic States

We aimed to find a distributor of frozen bakery products in Estonia as well as promote our products. Not only did we find a distributor at the fair but we also established contacts with several potential customers from Scandinavia and Finland. We got real customers from the fair!
Gunta Zepa, Cannelle Bakery Export Manager

Our goal was to enter the Estonian market, introduce our products, and attract new customers. We were able to fulfil all three goals! We got noticed by several distributors and companies. At the end of the fair we were able to sign a cooperation agreement with a distributor that has a strong position in our product range (biscuits) in the Estonian market.
Toms Malmeisters, Maris & CO Export Manager

Vairāk viedokļu šeit: dalībnieku viedokļi

Brauciens uz Tallinn FoodFest 2020

Plānojam organizēt braucienu ar autobusu uz Tallinn FoodFest 2020 izstādi.
Vēlāk tiks sniegta sīkāka informācija par braucienu, datumu un cenu.

Jautājumu gadījumā var droši sazināties ar mani.