Šogad norisināsies kārtējā pārtikas nozares izstāde Tallinā-  Tallinn FoodFest 2022. Izstāde plānota no 29.septembra -1. oktobrim Tallinas izstāžu centrā.
Dalībnieki var sākt reģistrēties dalībai izstādē. Reģistrējoties dalībai līdz 15. jūnijam ir iespējams saņemt atlaides gan reģistrācijas maksai, gan stenda ar pamataprīkojumu izmaksām!
Plašāku informāciju par dalības cenām un atlaidēm kā arī plānoto Latvijas uzņēmumu kopstendu varat saņem sazinoties ar mums. Vairāk par Latvijas uzņēmumu kopstendu inforācija publicēta  zemāk.

Latvijas uzņēmumu kopstends Tallinn FoodFest 22

Arī šogad plānojam organizēt Latvijas uzņēmumu kopstendu, kā tas ir bijis pirms covid. Kopstenda platība plānota 48 m2, kopēja noliktavas telpa , stenda noformējums un pamataprīkojums iekļauts cenā. Papildus izmaksas ir reģistrācijas maksa (kā co-exhibitor) un tāds aprīkojums kā saldētavas, akustuma vitrīnas, elektrības pieslēgums tām, lielās vitrīnas.
Sīkāk par stenda cenās iekāluto un papildus izmaksām varat droši jautāt mums.
Interesentiem, kuri vēlas piedalīties izstādē no Latvijas kopstenda savs lēmums jāpaziņo līdz jūlija beigām, lai varam pārliecināties, ka pieteicies pietiekams dalībnieku skaits un varam plānot stendā nepieciešamā aprīkojuma izvietojumu.

Dalībnieki var izvēlēties īrēt arī divas galda vietas kopstendā. Īpaši to iesakām dalībniekiem, kuriem ir nepieciešamas aukstuma vitrīnas, ledusskapji vai saldētavas, jo tad otra gada vietu var aizstāt ar attiecīgi nepieciešamo aprīkojumu.
Vienas galda vietas cena ir 787.- eur +PVN un reģistrācijas maksa 190.- eur +PVN.

Apmeklētāju brauciens uz Tallinn FoodFest 22

Kopā ar izstādes organizatoriem plānojam arī apmeklētāju braucienu uz Tallinn FoodFest 22. Sīkāka informācijas plānoto apmeklētāju braucienu būs pieejama vēlāk.

Tallinn FoodFair 2019 Latvijas uzņēmumu kopstends
Kāpēc Jums vajadzētu piedalīties izstādē?
Lasiet klientu viedokļus...

As a company operating in both Retail and HoReCa segments we found the fair to be a good means of showing our products. Our main goal was to present our novelties and assortment to the existing and potential clients. There were many different people both from the HoReCa and Retail sectors interested in our products (consumers, retail chain and shop managers, cooks, restaurant owner). The fair definitely met our expectations.
Andrejs Steļmačonoks, FARM FRITES Area Manager Baltic States

We aimed to find a distributor of frozen bakery products in Estonia as well as promote our products. Not only did we find a distributor at the fair but we also established contacts with several potential customers from Scandinavia and Finland. We got real customers from the fair!
Gunta Zepa, Cannelle Bakery Export Manager

Our goal was to enter the Estonian market, introduce our products, and attract new customers. We were able to fulfil all three goals! We got noticed by several distributors and companies. At the end of the fair we were able to sign a cooperation agreement with a distributor that has a strong position in our product range (biscuits) in the Estonian market.
Toms Malmeisters, Maris & CO Export Manager

Vairāk viedokļu šeit: dalībnieku viedokļi