Helsinku izstāžu un konferenču centrs- Messukeskus Helsinki

Katru gadu tiek organizētas vairāk nekā 100 izstādes/ pasākumi. Zemāk apskatāma informācija par izstāžu centra organizētajām izstādēm vai arī  varat rakstīt un jautāt mums- oficiālajiem izstāžu centra pārstāvjiem.

Oficiālais izstāžu centra pārstāvis Latvijā
Our representatives
SIA “Floriance”
Kristīne Korpilahti
kristine.floriance@gmail.com
kristine@floriance.eu
+371 26336193

Messukeskus Helsinki- izstāžu un konferenču centrs Messuaukio 1, 00520 Helsinki
+358 40 450 3250
http://messukeskus.com/

Messukeskus Helsinki šogad sāk savu jubilejas gadu, rotaļīgam noskaņojuma izstāžu centrā izvietots slidkalniņš. Šī atrakcija bija lieliska izklaide arī primajā izstādē simts gadus atpakaļ https://www.youtube.com/messukeskus100/youtu.be  1919. gada 19. oktobrī tika dibināts Somijas izstāžu centrs (Finnish Fair Corporation).
Šobrīd izstāžu centrs ik gadu organizē 100 izstādes kā arī aptuveni 2000 pasākumus, kongresus balles un citus pasākumus https://messukeskus.com/article/messukeskus100

04.- 07.04.2019: Spring Fair (Kevätmessut) https://kevatmessut.messukeskus.com/

Pavasara izstāde- Spring Fair (Kevätmessut) apvieno vairākas izstādes. Apvienotas tiek līdzīgas tematikas izstādes: Own Home, Own Cabin, Spring Garden, Sisusta!– dizains.

05.- 06.04.2019: On the plate (Lautasella) https://lautasella.messukeskus.com/

On the plate (Lautasella) izstāde sniedz lielisku iespēju dalībniekiem parādīt savu uzņēmumu un tā piedāvāto produkciju kā arī tikties ar klientiem- kuriem ir speciālas diētas, alreģiski vai kuri lieto produktus bez glutēna, ir veģetārieši vai vegāni, vai svaigēdāji utt.
Un apmeklētājiem izstāde sniedz iespēju iepazīt un nogaršot jaunus produktus un apskatīt gatavošanas veidus, kas varbūt iepriekš nav izmēģināti.

Tā kā izstāde On the plate (Lautasella) notiek vienlaikus ar Pavasara izstādi (Spring Fair-Kevätmessut) tas apmeklētājiem ļauj apskatīt visu interesējoši ne tikai saistītu ar speciālizētajiem pārtikas produktiem un gatavošanu, bet arī citas preces un pakalpojumus nepieciešamus mājai, vasarnīcai utt. Dalībniekiem tā ir laba iespēja lielākai publikai parādīt savu uzņēmumu un tā piedāvātos produktus un paklapojumus.

12.- 14.04.2019: Child Fair (Lapsimessut) https://lapsimessut.messukeskus.com/

Child Fair (Lapsimessut) ir ikgadēja izstāde. Izstādē piedalās uzņēmumi, kuri piedāvā produktus un pakalpojumus bērniem, ģimenēm ar bērniem, grūtniecēm. Galvenās Child Fair pārstāvētās produktu un paklapojumu grupas: bērnu apģērbs, visa veida rotaļlietas un spēles dažāda vecuma bērniem, apģērbs grūtniecēm utt.
Paralēli izstādei Child Fair norisināsies izstāde HupiCon, kas veltīta lielakiem bērniem, piedāvājot vairāk produktus un pakalpoumus atbilstoši viņu interesēm https://lapsimessut.messukeskus.com/hupicon/

9.- 11.05.2019: Transport- Logistics (Kuljetus- Logistiikka) https://kuljetuslogistiikka.messukeskus.com/

Transport- Logistics ir starptautisks pasākums, kurš apvieno transporta un loģistikas nozares un tajā strādājošus uzņēmumus. Dalībniekiem ir iespēja prezentēt savu uzņēmumu un tā piedāvātos produkutus, pakalpojumus, piesaistīt jaunus klientus, palielināt uzņēmuma atpazīstamību, tikties ar citu uzņēmumu pārstāvjiem, meklēt sadarbības iespējas utt.

05.- 07.09.2019: Maxpo https://maxpo.messukeskus.com/

Izstāde Maxpo notiek reizi divos gados Hyvinkää lidlaukā, jo tiek izstādīta un demonstrēta lielgabarīta tehnika, iekārtas, mašīnas. Šī ir lielākā būvniecības un vides uzturēšanas tehnikas, iekārtu izstāde Somijā. Maxpo izstādē papildus ir plaša, interesanta pasākumu programma. 2017. gadā izstāde pulcēja vairāk nekā 15000 apmeklētāju.

11.- 15.09.2019: Habitare- interior, design & furniture fair https://habitare.messukeskus.com/

Habitare ir Somijā lielākā interjera, dizaina un mēbeļu izstāde, kuru ik gadu apmeklē vairāk nekā 50000 apmeklētāju. Izstādē apmeklētāji var smelties iedvesmu, saņemot padomus un ieteikumus, kā arī var iegādāties nepieciešamos produktus un/ vai pakalpojumus. Paralēli Habitare ir programma ar semināriem, paneļdiskusijām un intervijām.
Izstādē ir vairāki tematiskie sektori- apgaimojumam, antīkiem priekšmetiem un mēbelēm u.c., vairāk par sektoriem https://habitare.messukeskus.com/concepts

11.- 13.09.2019: Habitare Pro https://habitarepro.messukeskus.com/

Habitare Pro tiek organizēts kā daļa no izstādes Habitare. Pasākums paredzēsts telpiskā dizaina profesionāļiem. Habitare Pro sevī iekļauj izstādi, starptautisku programmu un B2B pasākumu, kurā pārdevēji iepriekš organizētās tikšanās laikos var viegli prezentēt savus produktus un pakalpojumus mērķtiecīgi izvēlētām pircēju grupām.
Plašāku informāciju par dalības nosacījumiem, cenām utt. varat jautāt mums. Informācija par Habitare Pro apskatāma arī šeit: https://habitarepro.messukeskus.com/tapahtumassa

02.- 03.10.2019: Real Estate- Kiinteistö https://kiinteisto.messukeskus.com/

Izstāde Real Estate (Kiinteistö) norisinās reizi divos gados. Iepriekšējā izstāde 2017. gadā pulcēja vairāk nekā 13000 nozaru profesionāļus- apmeklētājus. Šis ir Somijas lielākais nekustamo īpašumu uzturēšanas un renovācijas industrjas pasākums, kas ļauj tikties aci pret aci ar šo noazru speciālistiem. Real Estate ir strikti orientēts uz nozarē strādājošiem profesionāļiem, paralēli izstādei norisinās arī ekspertu prezentācijas, diskusijas un intervijas.
Izstāde Real Estate norisināsies vienlaicīgi ar Ziemeļvalstu lielāko drošības izstādi FinnSec, kiberdrošībai veltīto izstādi- Cyber Security Nordic un lielāko audio-vizuālās industrijas pasākumu Ziemeļvalstīs Avita Audiovisual Expo.

02.- 03.10.2019: FinnSec https://finnsec.messukeskus.com/

Izstāde FinnSec ir organizēta sadarbībā ar Finnsecurity, Finnish Association of Fire Officers un ievērojamākiem nozares pārstāvjiem.
2017. gada izstāde pulcēja vairāk nekā 13000 apmeklētāju. FinnSec sniedz lielisku iespēju sekot līdzi jaunākajiem ar drošības nozari saistītajiem produktiem un pakalpojumiem kā arī uzzināt par inovācijām. Dalībnieki demonstrē nozares jauninājumus, iepazīstina ar izmaiņām un uzlabojumiem utt.

02.- 03.10.2019: AVITA AudioVisual Expo https://audiovisualexpo.messukeskus.com/

AVITA AudioVisula Expo ir šīs industrijas pasākums Nr. 1 Ziemeļeiropā un tas ir svarīgs visiem speciālistiem, kuri izmanto jaunākās tehnoloģijas, pakalpojumu un produktu ražotājiem u.c.
2017. gada izstāde pulcēja 8210 profesionāļus- apmeklētājus.
Dalībniekiem izstāde sniedz iespēju klātienē tikties ar esošajiem un potenciālajiem klientiem, meklēt jaunas sadarbības iespējas, parādīt savus produktus un paklapojumus, jaunievedumus utt.

02.- 03.10.2019: Cyber Security Nordic https://cybersecuritynordic.messukeskus.com/

Pasākums sastāv no vadošo speciālistu prezentācijām un kiberdrošības jomas aktualitātēm. Cyber Security Nordic jau ir vadošais šīs jomas pasākums Somijā un tagad piesaista arī attiecīgās jomas pārstāvjus no Baltijas reģiona. Organizatori strādā pie tā, lai ar katru gadu pasākums būtu apmeklētāks un interesenats kibedrošības jomas speciālistiem un uzņēmumiem, kuri darbojas šajā jomā.
Cyber Security Nordic aicina izmantot iespēju, piedalīties izstādē, lai palielinātu sava uzņēmuma un tā piedāvāto produktu un pakalpojumu atpazīstamību, tiktos ar vadošajiem jomu speciālistiem, meklētu sadarbības iespējas utt.

18.- 20.10.2019: I Love Me2019 https://iloveme.messukeskus.com/

I Love Me ir lielākās skaistumkopšanas, modes un dzīvesstila izstāde. 2018. gadā tā pulcēja vairāk nekā 55000 apmeklētāju. Izstāde sastāv no vairākiem tematiskiem sektoriem, dažādās hallēs norisinās dažādi pasākumi, skates.
Mode un dzīvesstils– apvieno somu dizainerus, zināmus starptautiskus zīmolus, juvelierizstrādājumus, pulksteņus, eko- modi un Somijas lielākās modes skates.
SPA– sektors, kurā baudīt skaistumkopšanas procedūras, masāžas un relaksāciju. Apmeklētāji tiek informēti par dažādām atpūtas un SPA braucienu iespējām, galamērķiem utt.
Mati– Pop-up frizieri piedāvā modernus, ātrus rudens griezumus, pārvērtības, kā arī matu kopšanas līdzekļus, konsultācijas utt.
Kosmētika/ grimms– šajā sektorā var uzzināt par sezonas jaunumiem, tendencēm, saņemt padomus. Atsevišķi tiek piedāvātas dalības iespējas nelieliem, individuāliem make-up meistariem utt.
Tāpat ir sektori par veslīgu uzturu un produktiem, par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, garīgo veselību, plastisko ķirurģiju, zobārtsniecību un daudz ko citu saistītu ar skaistumu, labu pašsajūtu, veselīgu dzīvesveidu utt.

18.- 20.10.2019: BeautyPro https://beautypro.messukeskus.com/

BeautyPro– pasākums nozares profesionāļiem, norisinās paralēli ar izstādi I Love Me.
Šis pasākums- profesionālās ādas kopšanas un skaistumkopšanas industrijām, profesionāļiem, kosmētikso produktu importētājiem, jomas skolotājiem un studentiem, lai uzzinātu par jaunumiem nozarē, jauniem produktiem utt. 2018. gadā šis pasākums pulcēja 6700 apmeklētāju un piedalījās 32 uzņēmumi.

24.- 27.10.2019: Helsinki Book Fair https://kirjamessut.messukeskus.com/

2018. gadā izstādi Helsinki Book Fair apmeklēja vairāk nekā 85000 apmeklētāju.
Šī izstāde ir nozīmīgākais pasākums literatūras cienītājiem un grāmatu nozarē strādājošiem profesionāļiem Somijā. Helsinki Book Fair ir kļuvis par svarīgu kultūras pasākumu, par vietu kur literatūras kontekstā tiek runāts par mūsu laikmeta galvenajiem jautājumiem. Paralēli izstādei ir organizēti arī daudz citu interesantu pasākumu, piemēram, intervijas un tikšanās ar rakstniekiem, grāmatu parakstīšanas utt.

05.- 07.11.2019: Teknologia 19 https://teknologia.messukeskus.com/

Izstāde Teknologia 19 ir vadošais tehnoloģiju pasākums Ziemeļvalstīs.