Helsinku izstāžu un konferenču centrs- Messukeskus Helsinki

Katru gadu tiek organizētas vairāk nekā 100 izstādes/ pasākumi. Zemāk apskatāma informācija par izstāžu centra organizētajām izstādēm vai arī  varat rakstīt un jautāt mums- oficiālajiem izstāžu centra pārstāvjiem.

Oficiālais izstāžu centra pārstāvis Latvijā
Our representatives
SIA “Floriance”
Kristīne Korpilahti
kristine.floriance@gmail.com
kristine@floriance.eu
+371 26336193

Messukeskus Helsinki- izstāžu un konferenču centrs Messuaukio 1, 00520 Helsinki
+358 40 450 3250
http://messukeskus.com/

Messukeskus Helsinki šogad sāk savu jubilejas gadu, rotaļīgam noskaņojuma izstāžu centrā izvietots slidkalniņš. Šī atrakcija bija lieliska izklaide arī primajā izstādē simts gadus atpakaļ https://www.youtube.com/messukeskus100/youtu.be  1919. gada 19. oktobrī tika dibināts Somijas izstāžu centrs (Finnish Fair Corporation).
Šobrīd izstāžu centrs ik gadu organizē 100 izstādes kā arī aptuveni 2000 pasākumus, kongresus balles un citus pasākumus https://messukeskus.com/article/messukeskus100


15.- 17.11.2019: GoExpo Winter https://goexpowinter.messukeskus.com/

Izstāde GoExpo Winter Helsinku izstāžu centrā notiks no 15.- 17. novembrim. Pasākums, kurā tiekas sporta entuziasti. Izstādē tiek pārstāvētas tādas produktu grupas kā: kalnu slēpošanas ekipējums un aprīkojums, distanču slēpošanas, slidošanas aprīkojums un apģērbs, produkti veselībai, uztura bagātinātāji, iekštelpu sporta aprīkojums un daudz kas cits saistīts ar aktīvo atpūtu un sportu.
2018. gada izstādi GoExpo Winter apmeklēja vairāk nekā 13000 apmeklētāju. Pēc statistikas datiem 75% apmeklētāju bija apmierināti ar pasākumu kopumā. https://material.messukeskus.com/goexpo-winter-salesmaterial/


15.- 17.11.2019: GameXpo https://gamexpo.messukeskus.com/

GameXpo ir pasākums/ izstāde, kas norisinās paralēli izsādei GoExpo Winter. 2018. gadā pasākumi kopā piesaistīja vairāk nekā 31000 apmeklētāju.


03.- 04.12.2019: STUDIA 2019 https://studia.messukeskus.com/

STUDIA ir Somijas lielākais izglītības un karjeras pasākums.
Pasākuma mērķauditorija ir, galvenokāt, pamatskolu un vidusskolu beidzēji. Dalībniekiem ir iespēja prezentēt savas studiju programmas, piedāvājumus, informēt par karjeras un tālākizglītības iespējām.
https://studia.messukeskus.com/


15.- 16.01.2020: MatkaPro https://matkapro.messukeskus.com/

MatkaPro ir tikšanās vieta tūrisma nozares profesionāļiem, lai attīstītu, paplašinātu savu biznesu, meklētu un nodibinātu jaunus kontaktus un atrastu sadarbības partnerus.
15.01.- Matka Workshop Day– pasākumā iespējams tikties ar potenciālajiem partneriem pēc iepriekš saskaņota grafika. Sadaļā Meet Finland Somijas pakalpojumu sniedzēji tiekas ar starptautiskiem tūroperatoriem. Sadaļā Global Workshop dalībniekiem ir iespēja organizēt tikšanās ar pircējiem no Somijas, Ziemeļvalstīm, Krievijas, Baltijas valstīm kā arī no citām pasaules valstīm.
16.01.- Matka Business Forum– paredzēts uzņēmumiem, kuri piedāvā ceļojumu pakalpojumus globāliem tūrisma uzņēmumiem- lēmumu pieņēmējiem. Pasākums nodrošina lielisku iespēju tikties aci pret aci ar lēmumu pieņēmējiem. Šis pasākums organzēts sadarbojoties MATKA Nordic Travel Fair ar Finnish Business Travel Association, FBTA. 2019. gadā šo pasākuma sadaļu apmeklēja 3877 profesionāļu.


16.- 19.01.2020: MATKA Nordic Travel Fair 2020 https://matka.messukeskus.com/

MATKA Nordic Travel Fair ir Ziemeļeiropas lielākais tūrisma industrijas pasākums.
Ik gadu šo izstādi apmeklē aptuveni 50000 patērētāju un teju 20000 nozares profesionāļu. Plašāka informācija par 2019. gada izstādes satistiku: apmeklētājiem, dalībniekiem u.c. datus iespējams apskatīt šeit: matka-2019-salesmaterial/figures

Dalībniekiem tiek piedāvāti dažādi stendu varianti, atbilstoši to piedāvātajiem pakalpojumiem un produktiem. Sektora Sun & Sea stendu varianti, Tasty Travel sektors un standarta stendu varianti, risinājumi https://material.messukeskus.com/matka-2020-salesmaterial/


28.01.2020: Korjaus rakentaminen/ Renovation construction event https://korjausrakentaminen.messukeskus.com/

Izstādes mērķauditorija ir renovācijas, celtniecības nozaru profesionāļi, piemēram, projektētāji, īpašumu attīstītāji, būvnieki u.c. nozares profesionāļi.


31.01.- 02.02.2020: MP 20 Motorcycle Show https://mp.messukeskus.com/

MP 20 Motorcycle Show ir lielākais ar motocikliem un šo sektoru saistītais pasākums Ziemeļvalstīs.
Dalībniekiem izstāde sniedz iespēju parādīt savu uzņēmumu, bendu(-us) un prezentēt piedāvājumu plašam apmekletāju lokam. Izstādē pārstāvētās produktu grupas: motocikli, mopēdi, skūteri, rezerves daļas, aksesuāri, aprīkojums, apģērbs, tūrisma informācija un galamērķu piedāvājums moto tūristiem utt.
2019. gada izstāde pulcēju ap 57000 apmeklētāju.
Papildus izstādei ir organizēta plaša pasākumu programma. Papildus dalībnieku, brendu un veikalu piedāvātajiem motocikliem, aprīkojumam, apģērbam un ne tikai, apmeklētāji tiek iepazīstināti ar alternatīvām ceļošanas metodēm, interesantiem galamērķiem, ir iespēja veikt testa braucienienus utt.


07.- 16.02.2020: Helsinki International Boat Show https://vene.messukeskus.com/

Helsinki International Boat Show ir lielākais šīs jomas pasākums Ziemeļeiropā. Šī izstāde pulcē vairākus simtus dalībnieku un 2019. gadā pulcēja arī vairāk nekā 65000 apmeklētāju.
Helsinki International Boat Show ir iekštelpu laivu šovs, kurā apvienojas trīs lieli sektori: laivas, makšķerēšana un viss kas ar to saistīts un ūdenssports.
Šī izstāde aizņem visas septiņas izstāžu centra halles. Helsinki International Boat Show piedalās uzņēmumi, kuri piedāvā: motorlaivas, buru laivas, koka laivas, ar kuģošanu un burāšanu saistītā elektronika, navigācija kā arī laivu konstrukcijas un uzturēšanas materiāli utt.
Vairāk par cenām, dalības iespējām var jauāt mums. Informācija apskatāma arī šeit: https://messukeskus.com/salesmaterial


28.02.- 01.03.2020: GoExpo- sport and outdoor event https://goexpo.messukeskus.com/