Helsinku izstāžu un konferenču centrs- Messukeskus Helsinki

Katru gadu tiek organizētas vairāk nekā 100 izstādes/ pasākumi. Zemāk apskatāma informācija par izstāžu centra organizētajām izstādēm vai arī  varat rakstīt un jautāt mums- oficiālajiem izstāžu centra pārstāvjiem.

Oficiālais izstāžu centra pārstāvis Latvijā
Our representatives
SIA “Floriance”
Kristīne Korpilahti
kristine.floriance@gmail.com
kristine@floriance.eu
+371 26336193

Messukeskus Helsinki- izstāžu un konferenču centrs Messuaukio 1, 00520 Helsinki
+358 40 450 3250
http://messukeskus.com/

Messukeskus Helsinki šogad sāk savu jubilejas gadu, rotaļīgam noskaņojuma izstāžu centrā izvietots slidkalniņš. Šī atrakcija bija lieliska izklaide arī primajā izstādē simts gadus atpakaļ https://www.youtube.com/messukeskus100/youtu.be  1919. gada 19. oktobrī tika dibināts Somijas izstāžu centrs (Finnish Fair Corporation).
Šobrīd izstāžu centrs ik gadu organizē 100 izstādes kā arī aptuveni 2000 pasākumus, kongresus balles un citus pasākumus https://messukeskus.com/article/messukeskus100


15.- 16.01.2020: MatkaPro https://matkapro.messukeskus.com/

MatkaPro ir tikšanās vieta tūrisma nozares profesionāļiem, lai attīstītu, paplašinātu savu biznesu, meklētu un nodibinātu jaunus kontaktus un atrastu sadarbības partnerus.
15.01.- Matka Workshop Day– pasākumā iespējams tikties ar potenciālajiem partneriem pēc iepriekš saskaņota grafika. Sadaļā Meet Finland Somijas pakalpojumu sniedzēji tiekas ar starptautiskiem tūroperatoriem. Sadaļā Global Workshop dalībniekiem ir iespēja organizēt tikšanās ar pircējiem no Somijas, Ziemeļvalstīm, Krievijas, Baltijas valstīm kā arī no citām pasaules valstīm.
16.01.- Matka Business Forum– paredzēts uzņēmumiem, kuri piedāvā ceļojumu pakalpojumus globāliem tūrisma uzņēmumiem- lēmumu pieņēmējiem. Pasākums nodrošina lielisku iespēju tikties aci pret aci ar lēmumu pieņēmējiem. Šis pasākums organzēts sadarbojoties MATKA Nordic Travel Fair ar Finnish Business Travel Association, FBTA. 2019. gadā šo pasākuma sadaļu apmeklēja 3877 profesionāļu.


16.- 19.01.2020: MATKA Nordic Travel Fair 2020 https://matka.messukeskus.com/

MATKA Nordic Travel Fair ir Ziemeļeiropas lielākais tūrisma industrijas pasākums.
Ik gadu šo izstādi apmeklē aptuveni 50000 patērētāju un teju 20000 nozares profesionāļu. Plašāka informācija par 2019. gada izstādes satistiku: apmeklētājiem, dalībniekiem u.c. datus iespējams apskatīt šeit: matka-2019-salesmaterial/figures

Dalībniekiem tiek piedāvāti dažādi stendu varianti, atbilstoši to piedāvātajiem pakalpojumiem un produktiem. Sektora Sun & Sea stendu varianti, Tasty Travel sektors un standarta stendu varianti, risinājumi https://material.messukeskus.com/matka-2020-salesmaterial/


28.01.2020: Korjaus rakentaminen/ Renovation construction event https://korjausrakentaminen.messukeskus.com/

Izstādes mērķauditorija ir renovācijas, celtniecības nozaru profesionāļi, piemēram, projektētāji, īpašumu attīstītāji, būvnieki u.c. nozares profesionāļi.


31.01.- 02.02.2020: MP 20 Motorcycle Show https://mp.messukeskus.com/

MP 20 Motorcycle Show ir lielākais ar motocikliem un šo sektoru saistītais pasākums Ziemeļvalstīs.
Dalībniekiem izstāde sniedz iespēju parādīt savu uzņēmumu, bendu(-us) un prezentēt piedāvājumu plašam apmekletāju lokam. Izstādē pārstāvētās produktu grupas: motocikli, mopēdi, skūteri, rezerves daļas, aksesuāri, aprīkojums, apģērbs, tūrisma informācija un galamērķu piedāvājums moto tūristiem utt.
2019. gada izstāde pulcēju ap 57000 apmeklētāju.
Papildus izstādei ir organizēta plaša pasākumu programma. Papildus dalībnieku, brendu un veikalu piedāvātajiem motocikliem, aprīkojumam, apģērbam un ne tikai, apmeklētāji tiek iepazīstināti ar alternatīvām ceļošanas metodēm, interesantiem galamērķiem, ir iespēja veikt testa braucienienus utt.


07.- 16.02.2020: Helsinki International Boat Show https://vene.messukeskus.com/

Helsinki International Boat Show ir lielākais šīs jomas pasākums Ziemeļeiropā. Šī izstāde pulcē vairākus simtus dalībnieku un 2019. gadā pulcēja arī vairāk nekā 65000 apmeklētāju.
Helsinki International Boat Show ir iekštelpu laivu šovs, kurā apvienojas trīs lieli sektori: laivas, makšķerēšana un viss kas ar to saistīts un ūdenssports.
Šī izstāde aizņem visas septiņas izstāžu centra halles. Helsinki International Boat Show piedalās uzņēmumi, kuri piedāvā: motorlaivas, buru laivas, koka laivas, ar kuģošanu un burāšanu saistītā elektronika, navigācija kā arī laivu konstrukcijas un uzturēšanas materiāli utt.
Vairāk par cenām, dalības iespējām var jauāt mums. Informācija apskatāma arī šeit: https://messukeskus.com/salesmaterial


28.02.- 01.03.2020: GoExpo- sport and outdoor event https://goexpo.messukeskus.com/

2019. gada pavasara GoExpo izstāde pulcēja vairāk nekā 44000 apmeklētāju.
Dalībniekiem ir iespēja gan prezentēt, gan tirgot savus produktus un pakalpojumus. Tas palīdz uzlabot uzņēmuma atpazīstamību un, iespējams, palielināt pārdošanas apjomus. Kā arī aci pret aci tikties ar esošajiem un potenciālajiem pircējiem.
GoExpo apvieno vairākus aktīvās atpūtas, sporta un hobija jomas. Šeit ir iespējams apskatīt haļļu karti ar sektoru izvietojumu: https://goexpo.messukeskus.com/map Organizatori dalībniekiem var piedāvāt vairākus stenda/ dalības variantus. Par dalības iespējām varat uzzināt rakstot mums.

28.02.- 01.03.2020: Helsinki Horse Fair https://helsinkihorsefair.messukeskus.com/

Helsinki Horse Fair norisinās vienlaikus ar lielāko sporta un aktīvās atpūtas izstādi Somijā- GoExpo. Izstādē pārstāvētās produktu grupas: piederumi zirgiem, aksesuāri, barība un uztura bagātinātāji zirgiem, publikācijas, asociācijas un biedrības utt.
Par dalības nosacījumiem un cenām varat droši jautāt mums.
https://material.messukeskus.com/hhf-salesmaterial/

11.- 13.03.2020: Gastro Helsinki https://gastro.messukeskus.com/

Gastro Helsinki ir nozīmīgākais pārtikas nozares, inovāciju, HoReCa nozares profesionāļu pasākums Ziemeļvalstīs.
Plānojam organizēt Latvijas uzņēmumu kopstendu, kas šajā izstādē būtu pirmo reizi.
Kā Tallinas pārtikas izstāžu oficiālie pārstāvji Latvijā, Tallinn FoodFair un FoodFest jau esam organizējuši šādus Latvijas kopstendus.

Un kā Helsinku izstāžu centra oficiālais pārstāvis Latvijā arī viņu organizētajā pārtikas nozares izstādē vēlamies veidot pirmo Latvijas uzņēmumu kopstendu. Dalībniekiem tā būtu laba iespēja klātienē tikties ar izstādes apmeklētājiem- meklēt jaunas sadarbības vietas, partnerus, izplatītājus utt.

Atkarībā no izrādītās intereses plānotā kopstenda platība var mainīties. Šobrīd tā ir plānota no 16- 20 m2.
Galda vietas cena, ieskaitot stenda pamataprīkojumu, noformējumu, reģistrācijas maksu varētu svārstīties no 1700,- līdz 1900,- +PVN.
Papildus maksa būtu, ja dalībniekam nepieciešama aukstuma vitrīna, 24h elektrības pieslēgums tai, stikla vitrīnas u.c. aprīkojums (kas nebūs iekļauts cenā).

Protams, uzņēmumi, kuri vēlas ir laipni aicināti piedalīties izstādē arī individuāli.
Sīkāk par stendu variantiem, dalības nosacījumiem, cenām (un kas attiecīgajās cenās iekļauts) var droši jautāt mums.
https://material.messukeskus.com/gastro-salesmaterial/