Informācija par stendiem, papildus izmaksām

Kas ir iekļauts stenda cenā?

Tamperes izstāžu centra nodrošināto stendu cenu sastāda: nepieciešamā platība (m2), atrašānās vieta, dalībnieku/ uzņēmumu skaits stendā un pasūtītā stenda konstrukcijas (sienu) augstums.

Kas ir reģistrācijas maksa?

Reģistrācijas maksa dalībniekam nodrošina to , ka informācija par viņa uzņēmumu tiek iekļauta gan tiešsaistes, gan drukātās versijas izstādes katalogā, saņemtu bezmaksas biļetes, kuras var izsūtīt saviem klientiem un iegūtu tiesība lietot Extranet pakalpojumus.

Kas ir maksa par papildus dalībnieku (co-exhibitor)?

Maksa par papildus dalībnieku ir pakalpojuma maksa, ja galvenais dalībnieks/ uzņēmums dala savu stendu ar vēl kādu (-iem) dalībnieku (-iem), šajā gadījumā papildus dalībniekam (-iem), lai saņemtu tādus pašus pakalpojumus kā galvenais izstādes dalībnieks, ir jāmaksā reģistrācijas maksa.

Kas ir papildus maksa par stūa stendu?

Salīdzinājumā ar rindas stendiem (kuriem ir  viena atvērta mala) stūra stendiem ir divas atvērtas malas. Papildus maksa tiek aprēķināta procentuāli ņemot vērā stenda platību. Šis nosacījums- papildus maksa attiecas uz stūra stendiem, kuri ir mazāki par 50 m2.

Uz ko stendos attiecas papildus maksa par konstrukcijas augstumu?

Ja stenda konstrukcija (sienas) pārsniedz standarta augstumu, t.i. konstrukcija ir augstāka par 250 cm, tad par to tiek piemērota papildus maksa.

Kas ir gatavs stends- ready-made (ar pamataprīkoju)?

Gatavs stends ir ar pamataprīkojumu- stenda modulis. Šādu stendu var izvēlēties dalībnieki, kuri vēlas vienkāršu stendu, kuru var aprīkot/ dekorēt paši. Gatavā stenda cenā ir iekļauts: stenda sienas, stenda karnīze BEZ UZŅĒMUM NOSAUKUMA, zils paklājs, elektrības kontakts, apgaismojums, stenda tīrīšana pirms izstādes atklāšanas.

JŪSU IEVĒRĪBAI!

Gatavā stenda rezervācija negarantē stenda atrašānās vietu izstāžu hallē. Tāpēc vispirms ir jāreģistrējas un jārezervē stenda vieta un pēc tam, ja nepieciešams, var rezervēt gatavo stendu.

Tāpat tiek piedāvāts stendu dizaina pakalpojumi, kas ļauj pielāgot stendu dalībnieka vēlmēm un vajadzībām kā arī padarīt to individuālu- izcelt stendu citu visu.